AIDACOM 20KS Standardní potítka ESD Náramek na Zápěstí Popruh Náramek S 1,8 m zemnící Vodič Zem, Uzemnění Banana Plug

550.47 Kč

Štítky: esd tabl, proti statické popruh, esd uzemnění, zemnící vodič, osobní zemnící pásek, esd zápěstí, náramek statické, memori drát, esd pásek, uzemnění list.

SKU : w109 Kategorie:zásuvky
Sdílet:
Popis

  • Číslo Modelu: EP1104
  • Značka: AIDACOM

ESD Poutko na Zápěstí Standardní Kvalita, Mini Objednat 20ks

Vítejte pokles lodní dopravy ,jsme nebude zahrnovat jakékoli informace o prodávajícím a cena v balíčku,tak prosím se nemusíte starat o to.A my víme, že rychlé lodní doprava je velmi důležité pro vás,obvykle jsme se poslat váš balíček do 24 hodin po obdržení platby od vás.

Anti-Statické Poutko na Zápěstí , Vysoce Kvalitní Tkaniny materiál proti opotřebení, flexibilní a pohodlné na nošení, Obsahuje banán konektor pro odnímatelný aligátor klip, Aallow bezpečné a snadné připevnění na jakýkoli uzemnění objektu.

NÁVOD: Umístěte náramek anti-statické poutko na zápěstí kolem své holé zápěstí.Nastavit nejpohodlnější těsnost,ale plech by měl mít co největší kontakt s kůži, pak zavřete popruh na Zápěstí Připojit řemínek na zápěstí.Klip aligátor klip na konec popruhu na anti-statické mat nebo jakékoliv holé kovový povrch, který se dotýká země.

FUNKCE Anti-Statické Výboje potítka vás Chrání před statickou Zabraňuje hromadění statické elektřiny v suchém prostředí Chrání počítač a zařízení před statickou poškození Dobrý nápad na opravu váš Telefon, Stůl, Počítač Délka:220mm/ Nastavitelný Vnitřní Povrch:16 ks vodivých z nerezové oceli, Polyesteru Vnější Povrch:Polyesterová Vlákna, izolační Barva:Světle Modrá Odolnost:150-200 Ohm/palec Plastové Díly:ABS nebo Kovový Rezistor: 1 Meg ohm rezistor bezpečnost

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze