TSH-210 vi křivka tester obvod on-line údržbu tester

5 484.24 Kč

Štítky: vi křivka tester diy, elektrický tlakový hrnec desce, zájem, sporák desky, dlaždice, ryby horké, jednotné pokušení, naviják žlutý, led pásek, vi test.

SKU : w216 Kategorie:Nástroje
Sdílet:
Popis

  • Číslo Modelu: TSH-210
  • Použití: Domů DIY
  • Typ: Ruční Nářadí Dílů
  • Dekorace a Stavební Obsah: Instalace funguje
  • Nákladní M: TSH-210
  • Materiál: Plastové
  • Model: TSH-210
  • Původ: KN(Původu)

TSH-210 vi křivka tester obvod on-line údržbu tester

1. Tento stroj může být na výstupu vysoké napětí až 120vp-p.Prosím, ne porovnejte cenu s low-napětí testeru, který může pouze výstup více než deset voltů. 2. Tento stroj je plně kompatibilní s Taike je klasický model TR-210. 3. Ve srovnání s liquid crystal display, osciloskop zobrazení má tu nevýhodu, že jsou těžkopádné, a výhodou je, že displej je realističtější bez ztráty dat nebo chybí jakékoli podrobnosti. 4. Prosím, stáhněte si manuál z odkazu níže.Pokud potřebujete elektronickou verzi, prosím, přihlaste se do Wangwang a zeptejte se prodejce na to. 5. Neexistuje žádný speciální obal, manuál je pouze v elektronické verzi, prosím, vědět.http://wenku.baidu.com/view/6c81a345b4daa58da1114a08?fr=prin 6. Zkopírujte prosím níže uvedený odkaz do prohlížeče pro ladění metoda digitální osciloskop https://v.youku.com/v_show/id_XMzc3MDAwNDU0NA==.html?spm=a2h0k.11417342.soresults.dposter 7. Analogový osciloskop demo video, zkopírujte prosím níže uvedený odkaz do prohlížeče https://v.youku.com/v_show/id_XMjYxMDMyMjAwMA==.html?spm=a2h0k.11417342.soresults.dposter

stručný úvod:

1. Tento stroj je plně kompatibilní s většinou klasický model ve vi testovací pole, příliš, TR210. (Součástí nového roku 2016 model není kompatibilní)

2. Najdete přímo v manuálu Taike TR210. Ruční téměř 100 stran je srovnatelný s učebnicí.Vysvětlení je velmi podrobné, takže Taobao stránka není podat podrobný úvod.Čínská verze manuálu, prosím, přímo vyhledávat na Baidu: TSH-210 nebo ke stažení zde http://wenku.baidu.com/view/6c81a345b4daa58da1114a08?fr=prin

3. To musí být použit s osciloskopem, a tam je žádné vysoké požadavky na osciloskop, tak dlouho, jak to je duální stopa osciloskopu.Oba analogové a digitální osciloskopy mohou být použity (low-end digitální osciloskop xy mód zobrazení účinek a rychlost odezvy jsou trochu horší).

Přehled o vi tester:

1. ASA testovací aplikace vlastnosti

AnalogSignatureAnalysis je chyba detekce technologie široce používán v elektronické obvody.To má následující vlastnosti aplikace:

1. Žádný princip obvodu je zapojen, není třeba pro obvod musí být v provozuschopném stavu, takže může být použit pro detekci poruchy obvodu desky, které mají žádné výkresy a údaje a jsou odděleny od zařízení (žádné on-line detekce vyžadováno)

2. Není třeba napájení obvodu, který je relativně bezpečnější.

3. Nezahrnuje funkce komponent na desce, takže bez ohledu na to, jaký typ komponenty obvod se skládá z, digitální, analogový, digitálně-analogový, známý funkce, není známo (jako vyhrazené, programovatelné), atd., mohou být testovány ;

4. To je testována v obvodu uzlů (zařízení kolíky) a je v podstatě není omezen balení součástek na desce plošného spoje.Od jednoho zařízení může být považována za nejjednodušší obvod, obvod, ASA technologie může být také použita pro detekci kvalitu rozsáhlé, složité nebo integrované zařízení s neznámou funkcí.Ve skutečnosti, vzhledem k omezené podmínky, ASA je jediný způsob, jak pro mnoho uživatelů pro detekci těchto zařízení.Kromě toho, když ASA se používá ke zjištění funkce jednotlivých složek, to je také pohodlné a intuitivní.

2. Základní princip testu ASA

Co se týče základní princip detekce je znepokojen, ASA test lze chápat jako přirozené rozšíření multimetr metoda detekce.

Pro desky s plošnými spoji bez kresby, nejčastěji používané chyba detekce metody je následující: nejprve pomocí multimetru změřte odpor přístroje piny na desce (vlastně obvodu uzlu) na zem, a pak ji porovnat s odpovídající zařízení kolíky na vadný obvod.Porovnejte zemi odpor a posoudit, zda je chyba v uzlu podle rozdílu.Z uzlu do konkrétní složky je třeba ručně určit.Tato metoda je jednoduchá, snadno ovladatelný a efektivní, a mnoho lidí používá tuto metodu na opravu složité a drahé obvody.

Hlavním důvodem, proč míra detekce selhání této metody je, že multimetr může detekovat pouze odpor pod 1,5 V (multimetr napětí baterie), a uzemněním odpor polovodičového zařízení pin změny napětí-odpor v různých napětí, nemusí být stejné.Například, TTL pin zařízení má měkké členění na 2,5 V, což má za následek velký svodový proud.Taková selhání nemohou být detekovány.

Baterie napětí jednotlivých hodinek se liší-rozsah napětí zahrnuje pracovní napětí zařízení.Pro každý pin, pomocí těchto tabulek na zkoušku a porovnat je všechny, tak, že výše uvedené závady budou detekovány.To je princip ASA testování—srovnání v rozsahu napětí, ne jen napětí bodu.

O způsobu platby:

1) přijímáme TT (Alipay, Západní Unie).Všechny hlavní kreditní karty mohou být přijímány prostřednictvím bezpečné platební procesor escow.

2) Platba musí být provedena do 3 dnů po zadání objednávky.

3) Pokud nelze zkontrolovat ihned po aukci, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu.Platba musí být dokončena do 3 dnů.

Týkající se dopravní problémy:

1. Globální dopravy. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)

2. Proces objednávky v čase po zaplacení je potvrzena.

3. My jen loď na potvrzené objednávce adresu.Vaše objednávka adresa musí odpovídat vaší dodací adresu.

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze