Elektrický Skútr Hřídele Zamykání Pro Xiaomi M365 Vytáhněte kroužek šroub Nastavit Ochranu Locker Spony

164.51 Kč 144.71 Kč

Štítky: bms deska xiaomi m365, brzdové páky pro xiaomi, mijian, m365 ocas, xiaomi skútr spodní desky, zdarma scooter díly, xiaomi m365 bms obvod, bms mijia m365, m365, m365 systém.

SKU : w257 Kategorie:zásuvky
Sdílet:
Popis

  • Materiál: Legované Oceli
  • Typ: Další

Popis:

Hřídel Zajišťovací Spony Montážní Sada Náhradních Pats Pro Xiaomi M365 Elektrický Skútr

Položka Specifika:

*Materiál:Slitina oceli

*Kompatibilní s:Xiaomi M365 Elektrický Skútr

Vlastnosti:

*Náhradní nebo upgrade díly pro Xiaomi M365 hřídele zamykání.

*Obrábět s vysokou přesností pro dokonalé kondici.

*Řízené otevírání snadné zavírání, dvou-krokové zavírání možné, flexibilitu nastavení, Maximální snížení mechanických hrát.

Návod:

* Odšroubujte starý zámek, držet šroub v bezpečí, jak budete používat stejné jeden pro náhradní díl.

Punč z pin, které potřebujete k ujistěte se, že děláte to ze správné strany. Ujistěte se, že budete dělat to zleva DOPRAVA (při pohledu z přední části skútru, ne z volantu straně). Stanovit skútr, dát něco pevného pod skládací mechanismus. Ujistěte se, že dávat pozor na kabely! Přesunout je pryč před každým punč jinak budete rozbít je.

* Použít nějaké mazivo, olej nebo WD40 na pin a nechte ji na chvíli. Někteří zákazníci upřednostňují používat horký vzduch nástroj, místo toho, aby se mírně zahřeje pin.

* Použít 4mm punč nástroj a hit je těžké vícekrát. Opět, dávejte pozor na kabely. Tento proces může být docela obtížné, jsme osobně strávili 15 minut na punč ven, zatímco jiní se podaří udělat během několika minut.

* Vezměte nový zámek a použít stejný šroub, aby ji zpět.Zapnutí skútru vzhůru nohama jako pin musí být vložen z druhé strany (zprava DOLEVA při pohledu z přední části skútru)

* Ujistěte se, že sledovat šipku na pin. Vložte kolík dovnitř a pak použít punč nástroj znovu. To by mělo jít docela snadno. Punč to až do jeho vyrovnané z obou stran.

* Upravte svůj shaft lock/bolt ujistěte se, že nový zámek záhyby dobře. Nepoužívejte více než utáhněte, ale ne, aby to příliš volné (jen dostatečný odpor na to, a tam je žádná hra v stem/závěs).

* Vezměte prosím na vědomí: místo toho, aby děrování celá pin na některé členy komunity raději jen snížit kovový kolík z obou stran zámku a pak punč ze zbývajících bitů. Můžete také zkusit pomocí svěráku a blesk pokud vyražení čepu nebude pracovat pro vás.

* Vrací nejsou akceptovány pro použité zboží, když nejste schopni vyměnit zámek. Pouze pro položky ve stejném stavu a balení.

Obsah Balení:

1 x Hřídel Zajišťovací Spony

1 x Pull ring screw set

Poznámka:

1. V důsledku světla a obrazovky rozdíl, položka barva může mírně lišit od obrázků.

2. Prosím, aby 0.5-2cm rozdíly vzhledem k ruční měření.

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze