3D Tisk Příslušenství Kit Springs Extruderu Ponožky Trubice Stepper Tlumiče Hladší pro Creality Ender 3 Ender 5 CR10 CR-10 Tiskárna

304.43 Kč 240.41 Kč

Štítky: cr10, ender 3 trubice, ender3 nozle, blurolls průša mk3, bmg extruderu grafu, delta 3d tiskárny, příslušenství, ender 3 pro extender kit, těsnění nálepka 3d, vedení šroubu, ender 3 jaře.

SKU : w32966 Kategorie:Počítačové A Kancelářské
Sdílet:
Popis

  • Značka: semoic
  • Typ Položky: Hardware Díly/Části Strojů

body { font-size: 18px; color: #000; font-family: Arial,Open Sans,Helvetica,sans-senif,SimSun,"宋体"; line-height: 1.3; } dcl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { šířka: 100px; height: 15px; float: left; } dd { width: 240px; výška: 15px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; barva: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #product-desc { width: 100%; height: 209px; } #popis { width: 100%; height: 50%; } #podrobnosti { width: 100%; height: 50%; } .ui-box-nadpis { height: 30px; font-size: 15px; font-family: tahoma; font-weight: bold; background-color: #ddd; text-anchor: zdědí; padding-top: 8px; margin: 0px; } .ui-box-body { margin: 0px; } #tbspecifics { border-right: 1px solid black; border-bottom: 1px solid black; } #tbspecifics tr { height: 30px; } #tbspecifics td { width: 100px; border-left: 1px solid black; border-top: 1px solid black; } premium upgrade kit pro váš Ender 3 tiskárny, a to snadno a rychle instalovat sbírku osvědčených upgrady zlepšit výkon a spolehlivost pro vaši Ender 3 tiskárny.teploty horkého konce stabilitu vašeho vyhřívaný blok, ponožky také zabraňuje teplo vyzařující do vašeho tisku, udržet toto teplo pryč od vašeho tisku umožňuje větší převisy. To je zásadní pro výrobu kvalitních tisků.

Čtyři ploché skončil komprese bed springs zlepšit tuhost a stabilitu tisku postel, úroveň postel je klíčem k produkci vysoce kvalitních výtisků, tyto vylepšené tuhosti plochou skončil springs znamená, že vaše postel zůstane na úrovni po delší dobu. Vzhledem k větší délka těchto pramenů může být nutné upravit vaši osu Z koncový doraz na některých pro Ender 3 tiskárny verze.

Ten je addon modul pro krokový motor řidiče, instalovaný uvnitř řídicí desce krabici. Jedním z klíčových důvodů pro instalaci TL-smoothers na pro Ender 3 je snížení v 'losos kůže typ účinek, který může být patrné na povrchu otisky prstů. Jsou namontovány na X a Y motoru osy z tiskárny.

Dva vysoce kvalitní NEMA 17 krokové tlumiče jsou zahrnuty, jeden pro montáž na X stepper motor a další pro Y krokový motor. Instalaci těchto dává drastické snížení hladiny hluku z 3D tiskárny.Vezměte prosím na vědomí, některé pro Ender 3 modely mají posuvné uložení řemenice kola, to je snadné zkontrolovat, kterou verzi máte, pokud váš řemenice je připevněna k hřídeli motoru s grub šrouby máte push fit verze, bohužel tlumiče, nemůže být snadno instalován s push fit řemenice kola.

Typ Položky: Extruder

Číslo Modelu: Extruder Ponožky

Klíčové Vlastnosti:

Vhodné pro Creality Ender 3, Ender 3 Pro

Vysoce Kvalitní Díly

Zlepšení Kvality Tisku

Zlepšit Výkon Tiskárny

Ticho Tiskárny

Správné Lososa Kůže Na Otisky

1.Zlepšit PrintQuality

2.Dva vysoké teploty ponožka pomáhá zabránit teplo readiating na tisk, udržet toto teplo pryč od vašeho tisku umožňuje větší převisy.

3.Čtyři ploché skončil komprese bed springs zlepšit pevně a stabilitu tisku postele.

4.Dva NEMA 17 Krokové tlumiče jsou zahrnuty, jeden pro montáž na X stepper motor a další pro Y krokový motor.

5.Vhodné pro Creality Ender 3 Ender 5 CR10 CR-10

barva:Foto Barevné

Materiál:Hliníkové slitiny

Obsah Balení:

1*Extruder díly

1*PETG trubky modrá

4*Modernizované verze jaro

2*Černé silikonové pouzdro

2*Demagnetizační zařízení

2*Motor šok deska

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze