Ali Queen Vlasy HD Transparentní Krajky Uzavření Lidské Vlasy Svazky Brazilské Tělo Wave Syrové Virgin Vlasy Svazky S Uzávěrem

7 840.00 Kč 4 312.00 Kč

Štítky: vlasy weav, 3 ks vlasy tkát, lidské vlasy bundlls, blaženost vlasů, clouser, brazilský tělo vlna vody svazky, bundl s closur, ali milosti vlasy, ali queen, ossilee vlasy před.

SKU : w32968 Kategorie:zásuvky
Sdílet:
Popis

 • Balení: 2/3/4ks Útku & 1ks Uzavření
 • Exkluzivní Služby: Drop Shipping Logo Štítek a Balení Určen
 • Vlasy Výhodou: Mohou být Narovnal, stočený a Restyled Jako Vaše Vlastní Vlasy
 • Krajky Typ: HD Transparentní Krajky Uzavření
 • Textura: Tělo Vlna
 • Barva Vlasů: Přírodní Černé Barvy, Mohou být Barvené a Bělené na Jiné Barvu, kterou Chcete
 • Materiál Třídy: Panenské Vlasy
 • Typ Closure: 4x4 S 130% Hustota
 • Textura Vlasů: Jeden Dárce Lidské Vlasy
 • Značka: ali queen
 • Vhodné Umírá Barvy: #613
 • Chemické Zpracování: NIC
 • Lidské Typ Vlasů: Brazilské Vlasy
 • Nejdelší Vlasy Poměru: >=20%
 • Může Být Permed: Ano

HD Transparentní Krajky Uzavření S Svazků

Název Položky: Brazilský Syrové Virgin Lidské Vlasy Svazky S Uzavření Značka: Ali Queen Vlasy Products Co., Ltd Barva vlasů: Přírodní Černá Barva, Mohou být Barvené a Bělené. Uzavření Typ: 4x4 S 130% Hustota Krajka Barva: Světle Hnědá Vlasy Materiál: Vysoce Kvalitní Lidské Vlasy Útek Doba dodání:Cca 2-5 Dní Pomocí DHL/FEDEX Funkce: Zdravý, Plný a živý Textura Bez Vůně.

Způsob Dopravy:

FedEx, DHL, www.spolecne-to-zvladneme.cz Standardní Dodávky, DPEX,USPS Všechny k Dispozici. Pls dát správné přepravní informace bez P. O box & APO.

Celní Daň:

Expresní Společnost nepřijímá Žádnou Adresa S P. O box / APO. a mělo by platit kupující, to je mimo naši kontrolu, doufám, že jste mohl pochopit

Může Vlasy Barvené Nebo Bělené?

Ano, určitě to může být barvené,stočený,narovnal,žehlička flatted a bělené, jak svůj vlastní styl. (PS: Pls don ' t překročit 150c, nebo vlasy budou zničeny.)

Jak se učesat?

Použijte široký-zub hřeben jemně kartáč vaše vlasy. kudrnaté vlasy, pls hladké vlasy ručně. Nepoužívejte kartáč na vlasy od kořene ke špičce, počínaje od konce, hřeben přes, a pak od středu, pak konečně půjde od začátku.

Proč Jsou Mé Vlasy Útek Získání Tangle?

Protože to je 100% lidské panenské vlasy, vlasy s plnou kůžičky sladěny ve stejném směru. Poté, co jsme se rovné vlasy do různých zvlnění vzory, kůžičku na každý pramen vlasů je již leží vedle sebe, mohlo by jít nahoru a dopředu, to je důvod, proč někdy budete cítit, že to není velmi snadné spustit prsty přes vlasy, a to prostě proto, že má vlasy styl a kůžičku jsou zastavení prsty, protože z toho, co by mohli reagovat vaše prsty jsou nějaký vetřelec. Vlasů se může dostat zamotaný, protože je to příliš suché a shromažďování příliš mnoho prachu a další věci, v této době, nezapomeňte se umýt šamponem, protože to bude dělat to ještě horší. Omyjte čistou teplou vodou, a hluboké podmínkou, že za chvíli to bude lepší a lepší!

Proč Jsou Mé Vlasy Útek Stále Ubývání?

Po továrních dělníků šít vlasy kusy v balíčku, tam by mohlo být nějaké krátké kousky, které nejsou připojeny k útek, takže při prvním hřeben a umýt ho, bude to jít ven. To není shazování, česat je a všechno bude v pořádku. Na útkové nitě jsou dvoulůžkové vypracován stroj útku, aby se zabránilo možné prolévání, máte-li snížit útku upravit vlasy svazek pro instalaci, pls, ujistěte se, že k utěsnění okraje útkové nitě, takže to nebude prolita. A nikdy umýt nebo česat vlasy s příliš velkou sílu, je to panenské vlasy, potřebuje více vaší lásky, aby se o to postarám,nebo to bude zlomit off.

Jak umýt vlasy?

Vlasů se může dostat zamotaný, protože je to příliš suché a shromažďování příliš mnoho prachu a další věci, v této době, nezapomeňte se umýt šamponem, protože to bude dělat to ještě horší.Omyjte čistou teplou vodou, a hluboké podmínkou, že za chvíli to bude lepší a lepší!

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze