Monolit Carving Broskev Mahagon Rukou Berle Celý Real Prodal Dřevo starci Hůl Personál pro Dědu

2 502.13 Kč 1 276.08 Kč

Štítky: bo zaměstnanců, hůl dřevěná rukojeť, dřevěné skládací vycházková hůl, staffy dog zvířat, holí hlavu, hůl ruku, hlavy holí dřevo, případě pravého dřeva, boot kapsy, hůl drak.

SKU : w33032 Kategorie:Home Decor
Sdílet:
Popis

  • Regionální Funkce: Čína
  • Téma: Maskot
  • Materiál: Dřevo
  • Původ: KN(Původu)

1.Máme loď pravidelně od pondělí do soboty (Pekingského Času) a bude loď vaše položky do 1-2 dnů po zaplacení obdržel. Pokud nemůžeme loď položku na čas pro nějaký zvláštní důvod, budeme vás informovat přes www.spolecne-to-zvladneme.cz zpráva.

2.Nejsme zodpovědní za to ani nemůžeme nabídnout žádné konkrétní rady, dovozní poplatky, daně, cla, DPH či daně, že budete muset platit, když vaše objednávka dorazí.

3.Jsme loď položky podle vaší www.spolecne-to-zvladneme.cz adresu, s výjimkou speciální poznámky od kupujících! Ujistěte se, že vaše www.spolecne-to-zvladneme.cz adresa je správná, když si koupíte položky na www.spolecne-to-zvladneme.cz. Nebereme odpovědnost za položku ztráty v důsledku špatně adresu.

4.Dodací doba:

Lodní může být ovlivněna svátky, události a některé další nejistoty. Pokud se vám nelíbí zdánlivě dlouhá dodací lhůta, prosím, pečlivě přemýšlet, aby nabídku nebo koupit položku. Nechceme se dostat negativní nebo neutrální nebo nízké DSR skóre, protože přepravní doby. Pokud máte speciální požadavek na přepravu dobu, prosím, informujte mě přes www.spolecne-to-zvladneme.cz zpráva.

Chceme, aby vám šťastný zážitek z nakupování, když nejste spokojeni s našimi výrobky, prosím, kontaktujte nás na www.spolecne-to-zvladneme.cz, jsme odpovědný prodávající, budeme vyřešit váš problém, prosím, věřte nám,díky!

Pokud jste v žádném případě nespokojen s nákupem, dejte mi vědět prostřednictvím "MOJE ZPRÁVY" nebo "Zeptejte se Prodejce Otázky", nebo naše poštovní schránky. Budeme řešit to pro vás. Jsme odhodláni zajistit, že jste úplně spokojeni s každou transakci. 100% Spokojenost zaručena ! Odpovíme vám váš mail do 24 hodin normálně. Někdy mají trochu zpoždění kvůli víkendu nebo o svátcích. Pokud se nemůžete dostat náš mail po 48 hodinách, zkontrolujte prosím spam nebo se obraťte na nás přes www.spolecne-to-zvladneme.cz.

Kromě toho se na nás obrátit přes www.spolecne-to-zvladneme.cz

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze