Kvalitní Ultrosonic Smart Board Přenosná Interaktivní Tabule pro Inteligentní creactive Třídy pro studenty

5 608.93 Kč

Štítky: týdenní tabule, 600 pero, smart board, karaoke mikrofon ws858, dítě krytý, houpačka, 16 palcový tablet, smartboard, malé tabule, tabule, inteligentní pero stylus.

SKU : w33113 Kategorie:zásuvky
Sdílet:
Popis

 • Rychlost odezvy: 3m/s
 • Číslo Modelu: WB4700
 • Technologie: Ultrazvukové
 • Rozhraní: USB
 • Dotkněte přesnost: 0,03 mm
 • Usnesení : 9600x9600
 • Typ: tabule
 • Tabule Typu: Elektronické Tabule
 • místo původu: Guangdong, Čína (Pevninská Část)
 • Styl: Typ Zavěšení
 • barva: STŘÍBRNÁ
 • Složené: No
 • Spotřeba energie: 0,5 w
 • Provoz Systému: Win XP/2003/WIN7/WIN8/WIN10, LINUX
 • Vstupní metoda: Ultrazvukové infračervené elektronické pero

Kvalitní Ultrosonic Smart Board Přenosná Interaktivní Tabule pro Inteligentní creactive Třídy studenty Ultrazvukový Přenosný Interaktivní Tabule Systém WB4700 WB4700 je nejvíce flexibilní elektronické tabule. Jeho největší charakteristikou je, můžete udělat nějaké mazivost a pevné roviny být elektronické tabule, To je vysoká končetiny digitální zařízení, které používá ve výuce demo, konference diskutovat pracovní zprávu, vojenské záležitosti vrtání, originalitu proces, dálkové vzdělávání, video setkání, na dlouhé vzdálenosti lékařské ošetření a tak dále. Je to vzhled je revoluce porušení triplicity výuky vzor, tabule, křída, tabule rub, která používá tři sta let. To je pravda, komunikace tváří v tvář prostřednictvím WB4700 vzájemné zákona bílé desce. Každá informace (označení, vysvětlit, ilustrovat, změnit, zvuk a tak dále), mohou být zapsány ve vašem elektron přednášku můžete přenos dokumentu obrázek přímo na koncertu vašeho tecture vizualizace a živé. WB4700 vzájemné jednat elektronické tabule také může uspokojit potřebu komunikace a spojení dvou oblastech prostřednictvím sítě internet, to dělá životy lidí všude na světě, komunikovat pravděpodobné, že v místnosti, aby to pravda, do práce, spolupracovat s ostatními. Žádné konzumní orientace móda je rozvíjet směr elektronické tabule. Specifikace: Pracovní Princip:Ultrosonic Aktivní Plocha: 100 cm Převodovka Rozhraní: USB použití: tabule Kalibrace: 9points Komunikační Vzdálenost:5m USB linka (Podpora 20m) Spotřeba: 0,5 w Doba Odezvy: 3ms(záleží na počítači) Rozlišení :9600×9600 E-pen Emitovaného: ultrazvukové Baterie Vyžaduje: baterie AA x1 Montáž: Montáž na levém horním rohu tabule Požadovaný operacní systém: Windows XP/2003/Vista/Win7/8/10, Linux Hlavní Funkce A Software:

1)Správná: 9 bodů, polohy nastavení, vysoká přesnost polohy, pokročilý kalibrační algoritmus

2)Pen: Normální pero, řádek pero, kouzelné pero, laserové pero, psací pero, zvýrazňovač, vzor uznání pero, Čínské rozpoznávání rukopisu pera, vlastní barvu a šířku pera

3)Eraser: vymazat, selektivní odstranit, čisté stránky

4)Multimédia: podpora avi, wmv, mpg, mov , swf a další video nebo Flash formátu, vybavený s integrovaným hrát a nezávislé hry

5)Odkazy: Přidat word, ppt, excel, internet hypertextové odkazy v dokumentu

6)Upravit objekt: Upravit rukopis, grafika, funkce, atd. na stránce , svévolné přiblížit, přesunout, otočit, zamknout, odemknout, změnit barvu, atd.

7)Uložit formát: podpora EWB,BMP,PDF,PPT,HTML

8)Upravit replay: replay text z tabule

9)Odstoupení od smlouvy a navrácení: zrušit nebo obnovit předchozí akce

10)Index: zobrazit, upravit, kopírovat, vložit, odstranit, a druh

11)Tisk: tisk textu, patří tisk nastavení tisku náhled

12), Multi-volitelné jazyky: arabština, angličtina,ruština,Spaish,francouzština,portugalština,korejština,řečtina,perština,polština, Čínština.

Zařízení

Aplikace: Prezentace a business review Video konference a spolupráce, Vzdělávání a školení, Výstavy a konference řízení Procesů a monitorování Vojenských a vládních poradách Zákazník maloobchodní stránky, Herní a zábavní Nemocnice

Parts& Balíčky:

INFORMACE o DORUČENÍ zboží bude dodáno, jakmile vaše platba je potvrzena. Dodací lhůta bude, závisí částečně na kurýrní společnost a místní zvyky/cla, následující jsou jen pro váš odkaz. 1. DHL: 3-5business dnů 2. UPS: 3-5 pracovních dnů 3. EMS: 7 pracovních dnů 4. HK post air mail: 15-30 pracovních dnů. 5. China post air mail: 20-35 pracovních dnů. O celní problémy a daně: 1. máme profesionální přepravní společnosti, a tam je žádné nepodařilo celní zkušenost předtím. 2. Jsme vždy prohlásit, pod USD 100 dolarů ušetřit daně. Prosím, zanechte nám zprávu, pokud máte nějaké speciální požadavky pro deklarování náklady. 3. Pokud jste z Brazílie, musíte poskytnout své CPF ČÍSLO (dič) nám. 4. Pokud je vaše adresa je vzdálené oblasti, budeme psát, aby zeptejte se svého rozhodnutí před odesláním zboží.

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze