12V/24V 6-400AH Auto Baterie, Nabíječky Inteligentní Automatické Opravy Zadejte Univerzální nabíječka motocyklových baterii

703.51 Kč 562.77 Kč

Štítky: baterie nabíječka 12v 24v, nabíječka motorka, nabíječka foxsur, 18650 nabíječka inteligentní, nabíječka pulse, 12v automatická nabíječka, 12v 60ah, 12v baterie, nabíječka do auta, 400ah lifepo4, 12 v baterie.

SKU : w33766 Kategorie:zásuvky
Sdílet:
Popis

 • Inteligentní Nabíjení: Ano
 • Displej: Ano
 • Rychlé nabíjení: Ano
 • Značka: anjing
 • Použití: Standardní Baterie
 • Balíček: Ano
 • Číslo Modelu: AJ-618D
 • Typ: elektrické

Přepravní seznam: 1 x Auto Nabíječka

popis produktu: Výrobce: anjing Produktu model: AJ-618D Velikost: 180*1 45* 70mm Vstupní řádce délka: 110 CM Čistá hmotnost: 0,8 KG Použitelné napětí: DC-12V/24v Výstupní proud: 12v- -20AH (Maximální), 24v-15AH (Maximum) Vstupní napětí: 130V-250V Jmenovitý výkon: 260w Rozsah použití: 12V / 24V (6-400AH) olověné baterie / lithiová baterie Vhodná pro 12V/24V (6-400AH) motocykly, automobily, minivany, zemědělské techniky, suché baterie, vodovodní baterie, olověné bezúdržbové akumulátory, lithiové baterie

Tip: Na konci podrobný popis výrobku, návod pro nabíječku.

Uživatelská Příručka

I. Shrnutí

WL-series přepínání napájení pulzní rychlé nabíječky jsou navrženy a vyrobeny naší společností založený na jediném-napětí baterie 12V, 24V, 36V, 48V, 60V, 62V, 72V a 84V.

Inteligentní počítačové čipy jsou přijaty pro celý proces ovládání s pokročilou technologií pulzní šířkové modulace (PWM).Tato řada produktů mají malé rozměry, bezpečnost a flexibilita, vysoká míra konverze, stabilní výstupní proud, velké určen objem, dlouho-době trvání, atd.

Ochrana proti zkratu, reverzní připojení ochrany, ochranu proti přehřátí, stejně jako nízké napětí ochrany je k dispozici. Proto, konstantní napětí a konstantní proud může být transformována spolehlivě od konstantní napětí stav na plovoucí stav nabití. Proto, posilovač plýtvání a ztráty vody může být snížena během procesu nabíjení, a přehřátí baterie a bublající mohou být odstraněny. Jako výsledek, životnost baterie je výrazně prodloužena!

II. Technické parametry

Model: WL-12-50 WL-24-30

Jmenovité vstupní napětí: AC150V-250V

Jmenovité pracovní frekvence: 50-60HZ

Plné konverze rychlost: 93%plusmn3%

Pracovní teplotní rozsah: -30℃ AŽ +35℃

III. Pracovní režimy

Konstantní proud režim: když je napětí baterie nižší než nabíječka přednastavené napětí, pracovní režim konstantního proudu režim nabíjení, kde konstantní nabíjecí proud je poskytována nabíječku k akumulátoru. V tomto režimu jsou obě baterie a nabíječka jsou pod dobrou ochranou.

Konstantní napětí režim: Přijetí pulzně šířkové modulace (PWM) mohou mít přesné ovládání nabíjecí proud a výstupní napětí tak, že baterie může být plně nabitá, zatímco ve stejnou dobu ne více než nabitý.

Udržovací režim: Když napětí baterie klesne na nastavenou hodnotu, nabíjecí proud bude postupně klesat až na nastavenou hodnotu, a nabíječka se přepne do udržovací plovoucí režim nabíjení buď konstantní proud nebo režim konstantního napětí režim. I když je nabíjení dokončeno, baterie může stále být nastavena v plovoucí režim nabíjení.

IV. Více ochran

Přehřátí ochrana: nabíječka se automaticky zavře, aniž výstupní proud pro ochranné účely, když jeho teplota je více než 105℃, a když teplota je snížena pod 80℃ nebo napájení se vypne za 10 minut, proces nabíjení může být obnoveno.

Ochrana proti zkratu: V případě náhodného zkratu, nabíječka se automaticky zavře, aniž výstupní proud, a pípnutí za alarmující. Jakmile správně připojen, proces nabíjení bude pokračovat.

Reverzní připojení ochrany: Kdykoli pozitivní póly a záporné póly nabíječky a baterie nejsou správně připojené, nabíječka se automaticky zavře, aniž výstupní proud, a pípnutí za alarmující. Jakmile správně připojen, proces nabíjení bude pokračovat.

Nízké napětí ochrana: Když jedna buňka napětí je nižší než 1,5 V, nabíječka nemůže být spuštěn, a pípnutí za alarmující. Tento mechanismus je, aby se zabránilo případné škody způsobené tím rozdíl napětí mezi baterií a nabíječky.

V. Varování

① Nebezpečné vysoké napětí obsažené uvnitř nabíječky, tak prosím kontaktujte vašeho prodejce nebo výrobce v případě poruchy zařízení.

② Nepoužívejte pod vlhkost nebo vysoká teplota, nebo tam, kde jsou hořlaviny nebo výbušniny.

③ Neblokují chladicí otvor, nebo použít nabíječku zatímco chladicí ventilátor se zastaví.

④ Udělat, zabránit déšť nebo vniknutí vody do stroje, aby se zabránilo poškození.

⑤ Non-profesionální technici jsou přísně zakázány, jak otevřít zařízení nebo změnit jeho účel. Jinak, vážné zranění může být způsobeno.

VI. Nabíjení provoz

Krok 1, Zkontrolujte a ujistěte se, že jmenovité napětí baterie je odpovídající výstupní napětí nabíječky.

Krok 2 Připojte správně nabíječky a baterie.

Krok 3, Zkontrolujte a ujistěte se, že síťové napětí je vyhovující vstupní napětí nabíječky.

Krok 4, Připojení síťového napájení a baterie, sledujte, zda kontrolka svítí a ventilátor chlazení pracuje při nabíjení.

Krok 5, pokud nabíječka odmítají pracovat, vypněte napájení okamžitě a zkontrolujte, zda všechny spojovací kabely mezi síťového napájení, baterie a nabíječka.

VII. Teplé Oznámení

Pro účely delší životnost, vyhněte se nabíjení baterie poté, co je zcela spotřebována. A to je vždy dobré, aby nabíjení a vybíjení tohoto olověné baterie často. Pokud se 12V baterie je spotřebována (pod 10V), za prvé baterie bude poškozen značně, a za druhé, nabíječka bude také být chráněny v důsledku nadměrného proudu. To znamená, že vaše baterie je nižší než 10V, které je moc těžké insuficience. Udělat příště si dávej pozor, když používáte baterie!

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze
 • Gurbaislam  — 

  Shipping fast. Tried it. Works well, I advise the seller. It would be good if there was a Russian translation.