Mimo Mikrometr 0-25 mm/0,001 mm Rozchod uhlíkové oceli Vernier Třmen Měřicí Nástroj

105.71 Kč 79.23 Kč

Štítky: micro metr digitální, muži opatření, třmen test, shubler, digitální mikrometr mitutoyo, calip, zvládnout nástroje, obrábění kovů, daniu digitální vernier, mikrometr digitální, Auto opravy nástroj.

SKU : w33954 Kategorie:Měření & Nástroje Analýzy
Sdílet:
Popis

 • Materiál: Uhlíkové Oceli
 • Číslo Modelu: Digitální
 • Certifikace: NIC
 • Přesnost: 0,01 mm
 • Původ: KN(Původu)
 • DIY Dodávky: Zpracování dřeva
 • Třmen Typ: Vernier Třmeny
 • Rozsah Měření: 0-150mm
 • Značka: alloet

Specifikace:

Materiál: uhlíková ocel

Rozsah měření: 25

Rozlišení: 0.001

Rozsah použití: 25

Specifikace: Mikrometr 0-25

Funkce:

Vnější průměr mikrometr vnější rozměry měřicí přístroje, měření vzdálenosti mezi dvěma stranami náměstí rámu pomocí šroubovice principu. Vnější průměr mikrometr se používá především pro měření různých vnějších rozměrů.

Průměr mikrometr dělení hodnota je 0,01 mm, horní hranice rozsahu měření není větší než 300 mm, rozdělen do 25mm za specifikaci. Jako 0-25mm, 25-50mm ...... a tak dále.

Průměr mikrometr formě je znázorněno na obrázku: (obrázek je pouze pro ilustraci, není uvedena detailní struktura.)

Návod k použití:

1. Vyčistěte měřicí povrchu před použitím a správné nulové polohy. 0-25mm přímé vyrovnání nuly: 25mm nad použijte panel měřidlo zaměřený na kvazi-nula.

2. Žádné způsob opravy: je-Li 0-bitové linky není v souladu s výchozí, první uvolněný šroubek pomocí šroubováku mírně, s klíčem pro nastavení výchozí polohy, tak, že základní zarovnání 0 vkus trochu čáru, pak utáhněte šrouby. (Viz návod k použití obrázek 2)

3. Při měření, mikrometr by měla být kolmo k obrobku podle testu, rotující síly, měřicí přístroje, měřicí povrch v kontaktu s prací kus by měl být rotující jemně, když síla měřicí zařízení vydáno mírný "klepněte na tlačítko, klepněte na tlačítko ..." zvuk, Který je skutečná velikost kus práce v rámci testu.

4. Blokovací zařízení může být pasivní měření mikro-šroub a zpět. Relax vpravo a zámek vlevo. (Viz návod k použití viz Obrázek 3)

5. Při měření levé ruky by měly mít tepelný štít, aby se zabránilo tělesná teplota se přenáší na mikrometr, což způsobuje chybu měření.

6. Jeden konec klíč může být nastavena na nulu, druhý konec může vytáhnout platnost měřicího zařízení.

Teplé tipy:

1. Mikrometr je přesné měřicí nástroj, pokud je použit jemně, po použití v exponovaných částech potažen anti-rez olej, umístěné v krabici, dát to na suché a větrané místo.

2. Měření nemůže nutit, mikro-otáčení válce, aby nedošlo k poškození přesnost.

1 x Vnější Mikrometr

1 x Příslušenství

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze
 • Nickster64  — 

  Measurement tolerance is 0.01mm (not 0.001 as set in title), the one that came to me ami wasn't fitted to 0 and I had to. Finishing quality is low (accordingly with price). The device can still be valid for occasional measurements provided that the actual tolerance is not the one that puts the title; for 7 € you can't ask for more.

 • Caubehieuki Ditimtinhyeu  — 

  Everything is fine

 • Aditambari  — 

  On the road, the box cracked, a piece of the box split. Returned part of the cost. Otherwise, all is well

 • Maguirenicky  — 

  The micrometer itself came all that he will be iron here but the box of Ku-Ku when the shipment was broken completely well although the key did not lose the box I will do homemade wood