Alvin Kabely 5 Pin BNC pravý Úhel ČASOVÝ KÓD Kabel pro ARRI Mini ZVUKOVÉ ZAŘÍZENÍ ZAXCOM

833.83 Kč

Štítky: lemo kabel lc, konektor mcx, sennheiser xlr, phantom, dtap xlr, lemo 0s kabel, božstvo mini xlr, arri dtap kabel, zaxcom zvukové zařízení, mini xlr olug, bmcc dtap kabel.

SKU : w405 Kategorie:Osvětlení Příslušenství
Sdílet:
Popis

  • Délka Kabelu: 3.3 ft nebo déle(můžeme se přizpůsobit)
  • Typ: //V Kabely//Adaptéry
  • Číslo Modelu: Pravý Úhel BNC do pravého Úhlu, 5 pin samec
  • , Aby Se Vešly: Videokamera, Fotoaparát

Funkce

Tento kabel je SMPTE Časový Kód, s pravým úhlem 5 pin samec na jednom konci a pravý úhel BNC konektor na druhém konci. Timecode jde od 788t-5 pin lemo pro BNC Zaxcom IFB200 (Prosím, všimněte si: tohle je timecode z 5 kolíku na BNC, pokud potřebujete timecode z BNC na 5 pin, zvolte prosím jinou, zde je odkaz: https://www.ebay.com/itm/332411099462 o detaily, prosím kontaktujte mě. Kompatibilní s mnoha audio rekordéry a kamery (Zvukové Zařízení, ANTON, Červená, ALEXA, atd...) Délka Kabelu: 24 cm /0.6 m (lze přizpůsobit).

Alvin Kabely®

Jako profesionální konektor a kabel výrobce, vyrábíme a prodáváme nákladově efektivní kabely, stejně jako konektory. Proto naše produkty a služby si zaslouží vaši důvěru a uspokojit vaši poptávku. Navíc jsme schopni přizpůsobit kabely dle vašich požadavků. Prosím, laskavě kontaktujte nás a řekněte mi, co chcete, tak, že můžeme vynaložit veškeré úsilí, aby splňovaly vaše potřeby. A co víc, jsme si jisti, že chcete poskytnout slevu, pokud si objednáte velké množství konektorů a kabelů. Pokud jste o ně zájem, prosím, neváhejte nás kontaktovat, děkuji!!!

Dodací Údaje

Doprava zdarma na všechny země, s sledovací číslo Běžné položky budou odeslány do 3 pracovních dnů od SpeedPAK nebo China Post. Vlastní kabely je třeba více čas předání podle různých podmínek. Tranzitní Čas: USA, UK, DE: 8-12 pracovních dnů v normálním stavu prostřednictvím SpeedPAK nebo China Post. Austrálie, Kanada, Rusko: 7-18 pracovních dnů. Asie, Významné státy Evropské Unie a dalších Zemí: 8 až 25 pracovních dnů. Urychlené Lodní dopravy (jako je DHL, Fedex, UPS, EMS) je také k dispozici, prosím vyberte si Urychlené Lodní dopravy, nebo nás kontaktujte, pokud chcete, aby to bylo rychlejší. Poznámka: Pokud nechcete dostávat vaše položky, prosím, kontaktujte nás za prvé, budeme sledovat a dostat zpět k vám co nejdříve.

Návrat

Pokud nejste spokojeni s nákupem, nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás do 30 dnů uspořádat výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás před vrátit. (Prosím, ne otevřít návrat žádost přímo, budeme se snažit v našich silách vyřešit vaše problémy, díky).

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze