Magene Mover H64 Duální Režim ANT+ a Bluetooth 4.0 Srdečního tepu Senzor S Hrudní Popruh Počítači Kolo Wahoo Garmin Sportovní

604.26 Kč 320.27 Kč

Štítky: časovač, cadans senzor magene, centrální podpora garmin, srdeční frekvence popruh, orlando, ant farm, ant zwift, magen senzor, garmin hodinky, Magene.

SKU : w43 Kategorie:Cyklistické Doplňky
Sdílet:
Popis

  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: MAGENE S3+
  • Stopky a Příslušenství: Bezdrátové Stopky
  • Certifikace: CE

Magene S3+ Gemini 210 ANT+ a Bluetooth Ne Magnet Bezdrátové Rychlosti A Kadence Kompatibilní S Garmin, Kolo Počítač Bryton

Podrobnosti výrobní:

1. Duální přenosový Systém (ANT+ / Bluetooth), který je Kompatibilní S Oběma Široce Používán ANT+ a Bluetooth Smart Zařízení!

2. Snadný-k-instalaci, odolný proti Povětrnostním vlivům, Lehký, Bezdrátový A Bez Magnetu

3. Speed & Cadence 2 v 1, Snímač (je-Li třeba, sledovat Rychlost A Kadenci ve stejné době, budete muset koupit 2 jednotky)

4. Kompatibilní S Garmin, Bryton GPS Cyklistické Počítače s ANT+ Systém

5. Také kompatibilní s indoor cycling platformy, jako jsou Zwift, Sufferfest, TrainerRoad a vaše oblíbené vnitřní. Také pracuje s volným Wahoo Fitness app, Strava, RideWithGPS, MapMyRide, Cyclemeter, a další!

Kompatibilní s ANT+ a Bluetooth Smart - Náš senzor je kompatibilní s oběma široce používán ANT+ a Bluetooth Smart zařízení!

Snadný-k-instalaci, odolný proti Povětrnostním vlivům, Lehký, Bezdrátový A Ne Magnet - Jednoduše připojte beztíže 9g snímače a jezdit. Bez magnetů nebo jiných exponovaných částí line up, tyto senzory jsou snadno instalovat, udržovat a pohybovat se mezi kola. IP54 odolný proti Vodě a 400 hodin provozu dělá náš senzor životního prostředí přátelské a bezproblémové.

Speed & Cadence 2-v-1, Snímač - Toto čidlo může být použit jako snímače Rychlosti NEBO Kadence (Pokud chcete sledovat Rychlost a Kadenci ve stejné době, budete muset koupit 2 jednotky). Jednoduše restartujte snímač (znovu vložte baterii CR2032), pokud LED světlo je ZELENÉ, je to na režimu Otáček. Pokud LED dioda je ČERVENÁ, to je Kadence režimu. Jednoduché, efektivní a pohodlné.

Trenéři Kompatibilní - Snímání rychlosti a Kadence na své oblíbené indoor cycling platformy, jako jsou Zwift, Sufferfest, TrainerRoad a vaše oblíbené vnitřní. Také pracuje s volným Wahoo Fitness app, Strava, RideWithGPS, MapMyRide, Cyclemeter, a další!

Balíčku Včetně:

Normální Balení:

1. Speed & Cadence Senzor x 1ks

2. Senzor Popruhy x 4ks

3. Pad x 1ks

4. Manuál x 1ks

popis produktu

produkt:Snímač Rychlosti cadance 2 v 1

model :S3+

velikost:8.85x29.8x38.3mm

vodotěsný:ip54

snímače:Geomagnetický Senzor

baterie:2032 Tlačítko Baterie

Bezdrátové Rozhraní:Bluetooth / ant+

hmotnost:9g

baterie vlek:400 hodin

jak používat

1.v případě, že rychlost a Kadence používat společně,je třeba koupit dva ks

2.v rychlosti modelu,použít aplikaci je třeba nastavit dvojkolí velikost

pak můžete Přesně zobrazit rychlost

3.první použití zařízení,je třeba odstranit Izolační papír

ujistěte se, že baterie +

4.znovu nainstalujte baterii je možné Přepínání Režimu rychlost model cadence model

nebo cadence model do rychlosti modelu

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze
  • Voronzova Oxana  — 

    Quality price and unsurpassed operation!

  • Dantonovi  — 

    Band doesn't work, it does not connect with mobile, GPS or Bluetooth or ant + open dispute and AliExpress closes it without give me Solution