Sleva 50 % na monitoring ochranných známek. Použijte kód: SPOLECNETOZVLADNEME na stránkách www.monimark.cz.

Tisková zpráva

SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME
i vaše práce si zaslouží pomoc

  

Zjistěte, co může zachránit vaše podnikání

Koronavir zasáhl naplno také podnikatelský sektor. Překonat nouzový stav, který nečekaně nastal, se neobejde bez solidarity a vzájemné pomoci. A tu bychom rádi nabídli všem živnostníkům, firmám i zaměstnancům v podobě komplexního programu #SpolecneToZvladneme.

Naším hlavním cílem je vám pomoci jednoduše se zorientovat v množství přijímaných legislativních rozhodnutí a odpovědět vám na otázku, která opatření se vás týkají, a jak vám mohou ulehčit situaci.

Další náplní našeho programu je poskytování aktivní pomoci při řešení konkrétních problémů spojených s pandemickou krizí.

Většinu produktů a služeb poskytujeme na základě dobrovolného příspěvku, zbývající získáte s výraznými slevami.

Náš tým se neustále rozšiřuje. Již nyní spolupracujeme s celou řadou odborníků z nejrůznějších oborů, kteří ví, že jedině #SpolecneToZvladneme.

Pokud chcete mít přehled, s čím vším můžete aktuálně počítat, doporučujeme vám, stáhněte si do telefonu Infokartu projektu od YourPass nebo pravidelně sledujte www.spolecne-to-zvladneme.cz.

 

Také Vám přijde pomoc podnikatelům v nesnázích smysluplná? Pomozte nám, prosím, a sdílejte tento program mezi své partnery a známé. Rádi pomůžeme každému!

 

Děkujeme #SpolecneToZvladneme.